Skip to main content

Drukarki igłowe

SEIKO Precision BP-9000 Plus

24-igłowa drukarka BP-9000 Plus jest drukarką o bardzo wysokiej wydajności, stosującą najnowocześniejszą technologię druku. Drukuje z szybkością do 1000 znaków na sekundę. Może drukować 13 najważniejszych kodów kreskowych oraz umożliwia zapamiętanie wybranych funkcji druku. Drukowanie formularzy wielowarstwowych z 8 kopiami. Funkcja parkowania papieru ułatwia wymianę składanki na arkusze pojedyncze i odwrotnie. Dwa łącza i dwie emulacje zapewniają doskonałą kompatybilność sprzętu i oprogramowania.

więcej o BP-9000 Plus 

SEIKO Precision FB-380

Drukarka 24-igłowa z płaskim prowadzeniem papieru, skonstruowana specjalnie do wykorzystania w małych i średnich firmach. Drukarka przeznaczona jest do zastosowań przy obsłudze klienta - druk dokumentów w kasach, druk biletów, drukowanie recept w aptekach, drukowanie formularzy w tym dokumentów wielowarstwowych.

więcej o FB-380 

SEIKO Precision FB-600

Ta nowoczesna i bardzo wydajna drukarka przekonuje komfortem obsługi i możliwością stosowania papierów o grubości do 2 mm. FB-600 produkcji SEIKO Precision jest wyjątkowo ekonomiczną drukarką o płaskim prowadzeniu papieru do wykonywania druku na wielu materiałach o różnorodnych formatach. W tym celu wyposażona została w czujnik grubości papieru, pozwalający na stosowanie materiałów o grubości do 2 mm. Podawanie papieru wspomagane jest automatyczną funkcją prostowania krzywo włożonego arkusza, co pozwala na uniknięcie większości błędów druku. Bardzo duża robocza szybkość druku pozwala na jej stosowanie w różnych działach gospodarki, gdyż drukowanie listów kurierskich i grubych formularzy jest równie łatwe, jak drukowanie na standardowym arkuszu A4.

więcej o FB-600 

SEIKO Precision BP-6000

Wysokowydajna 18-igłowa drukarka BP-6000. Drukuje z szybkością do 840 znaków na sekundę. Może drukować 13 najważniejszych kodów kreskowych oraz umożliwia zapamiętanie wybranych funkcji druku. Wyświetlacz z pięcioma językami do wyboru oraz funkcja druku etykiet stanowią standardowe wyposażenie drukarki BP-6000. Umożliwia drukowanie formularzy wielowarstwowych z 6 kopiami.

SEIKO Precision FB-900

Supernowoczesne urządzenie: druk o najwyższej szybkości, formularze wielowarstwowe do 8 kopii. Bieżąca korespondencja biurowa czy ciężka praca w przemyśle - FB-900 jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Możliwe zastosowania drukarki FB-900 sięgają od drukowania biletów lotniczych do wielowarstwowych formularzy wielkich formatów. Drukuje ona także wszystkie popularne kody kreskowe. Jedna kaseta z taśmą barwiącą wystarcza na wydrukowanie 20 milionów znaków. Jej szczególne cechy wyposażenia, jak np. wybór drogi przebiegu papieru poprzez oprogramowanie lub za pomocą klawiszy pulpitu obsługi predestynują tę drukarkę do pracy w transporcie, zaopatrzeniu, przemyśle czy handlu.

SEIKO Precision SP-2400

Szybkie drukarki raportów o dużej żywotności i przekonującym współczynniku kosztów. SP-2400 produkcji jest drukarką raportów o szybkości druku do 300 zn./sek. Drukarka ta znajduje swoje optymalne zastosowanie w medycynie, laboratoriach i w przemyśle. Dziewięcioigłowa głowica drukująca zapewnia doskonałą jakość druku z możliwością wyboru spośród pięciu atrakcyjnych czcionek. Funkcja parkowania papieru ułatwia wymianę składanki na arkusze pojedyncze i odwrotnie. Dwa łącza (RS232 i LPT) oraz dwie emulacje zapewniają kompatybilność sprzętu i oprogramowania.

więcej o SP-2400